Strona głównaNIERUCHOMOŚCIMieszkanie od dewelopera? Zarezerwuj je z wyprzedzeniem!

Mieszkanie od dewelopera? Zarezerwuj je z wyprzedzeniem!

Zainteresowanie nowymi mieszkaniami od deweloperów nie maleje. Dzisiaj w całej Polsce realizowane są inwestycje mieszkaniowe, a klienci wykupują nowe „M” błyskawicznie.

Zapotrzebowanie na lokale mieszkalne w Polsce nigdy nie było tak duże, jak obecnie. Za potrzebami rynku podążają deweloperzy, w których ofercie można znaleźć szeroką paletę różnych nieruchomości w największych i mniejszych miejscowościach w kraju. Do dyspozycji jest obecnie szeroka gama różnych nieruchomości. Warto jednak spieszyć się z wyborem tej najlepszej i dokonać wcześniejszej rezerwacji!

Jakie mieszkania wybieramy najczęściej?

Niektóre mieszkania znikają z rynku błyskawicznie. Deweloper Ronson realizujący inwestycje mieszkaniowe w Warszawie wskazuje, że największym powodzeniem cieszą się obecnie mieszkania o mniejszych metrażach, w tym także niewielkie kawalerki. Duże zainteresowanie małymi mieszkaniami wynika głównie z faktu, że kosztują one najmniej, a przy tym są także dobrym sposobem na inwestycję. Małe mieszkania można łatwo wynająć, a także bez trudności sprzedać wtedy, gdy będziemy chcieli odzyskać środki. Rodziny najczęściej decydują si na mieszkania dwupokojowe lub trzypokojowe o metrażu wynoszącym do około 60-70 metrów kwadratowych. Najmniejszym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się mieszkania większe, ale także i one znajdują z czasem kupujących.

Wybrałeś idealne mieszkanie? Podpisz umowę rezerwacyjną!

Udało Ci się znaleźć idealne mieszkanie od dewelopera? W takim przypadku warto pomyśleć o jego rezerwacji! Obecnie każdy deweloper oferuje klientom możliwość dokonania wcześniejszej rezerwacji wybranej nieruchomości. W tym celu należy podpisać specjalną umowę rezerwacyjną.Umowa rezerwacyjna mieszkania to forma gwarancji, że wybrana nieruchomość nie będzie sprzedana innemu klientowi. Takie umowy podpisuje się najczęściej jeszcze w fazie budowy nieruchomości. W umowie tego typu strony zobowiązują się do tego, że podpiszą w przyszłości właściwą umowę. Jednocześnie wraz z umową rezerwacyjną wpłaca się zaliczkę albo opłatę rezerwacyjną. W przypadku zerwania umowy pieniądze mogą przepaść.

1 KOMENTARZ

  1. Dokładnie. Szczerze podzielam ten artykuł. Mieszkania, nieruchomości od deweloperów rozchodzą się w błyskawiczny sposób. Wszystko opiera się na rezerwacji i tu sprawa staję się prosta. Rezerwując nieruchomość możesz liczyć na spokojną organizację spraw z tym związanych i spokojnie z kolei czekać na moment otrzymania kluczy. Reszta zainteresowanych może co najwyżej liczyć na to, że osoba rezerwująca nie otrzyma odpowiedniego kredytu itp. W innym przypadku w zasadzie nie ma żadnych szans na zakup wybranego mieszkanie czy domu bez poprzedniej rezerwacji. Pozdrawiam, Piotr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read